Jaarverslag 2024-2025

Jaarverslag 2024-2025

Donderdag 28 maart 2024 – Pubquiz in de Bieb

Op donderdag 28 maart zijn we naar de Bieb in Nijmegen gegaan om daar een pubquiz te houden. Het waren in totaal 40 vragen die de slimpies moesten beantwoorden. Daarnaast verschaf Blended ook een paar drankjes, een geslaagde avond dus!

Donderdag 21 maart 2024 – De netwerk markt

Als eerste activiteit van het nieuwe jaar stond de netwerk markt gepland. Dit was een leuke middag waarin studenten van leerjaar 1 t/m 3 naar verschillende organisaties konden kijken. Studenten gingen in gesprek om zo een beeld te krijgen over de organisaties en hoe zij omgaan met stages. Daarnaast was Blended ook aanwezig op de markt! Dit jaar konden ook studenten van Toegepaste Psychologie en Human Resource Management rondlopen op de markt. Dit zorgt voor onderling ook weer meer connecties, daarom hopen we dat dit volgend jaar ook zo zal blijven!